كوردی‌فارسی‌EnglishKurdî
جبهه اهل سنت ایران حمله موشکی به مقرات حزب دمکرات را محکوم نمود
٢١-٠۶-١٣٩٧ - ١٢-٠٩-٢٠١٨ - ١١:١٨ تهرانچاپكردنی ئه‌م بابه‌ته‌ژماره‌ی بینینی بابه‌ت۴٧٣ اندازە فونت: اندازە فونت بزرگتر کن‌اندازە فونت کوچکتر کن‌‌

جبهه اهل سنت ایران حمله موشکی به مقرات حزب دمکرات را محکوم نمودآژانس کُردپا: جبهه اهل سنت ایران با انتشار بیانیه‌ای حمله موشکی سپاه پاسداران به مقرات حزب دمکرات را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: جبهه اهل سنت ایران در راستای دفاع از مظلوم و برچیده شدن تمام تبعیضات ملی، دینی و... نسبت به ملیت های اهل سنت (کورد، بلوچ، ترکمن و ...)، اینگونه حملات وحشیانه را شدیدا محکوم می‌کند و خدمت خانواده‌های قربانیان این مصیبت، تسلیت می‌گوید.

نسخه‌ای از این بیانیه که در اختیار آژانس خبررسانی کُردپا قرار گرفته، عیناً در پی می‌آید:

بیانیه جبهه اهل سنت ایران در مورد حملات موشکی رژیم علیه حدک و حدکا در کوردستان عراق
بسم‌الله الرحمن الرحیم


روز شنبه مورخه ۱۷ شهریور، سپاه ضداسلامی نظام ولایت فقیه، مقرات حزب دمکرات کوردستان ایران و حزب دمکرات کوردستان را مورد هدف قرار داد که طی آن چندین نفر از جمله زن و کودک، قربانی شدند.

جبهه اهل سنت ایران در راستای دفاع از مظلوم و برچیده شدن تمام تبعیضات ملی، دینی و... نسبت به ملیت های اهل سنت (کورد، بلوچ، ترکمن و ...)، اینگونه حملات وحشیانه را شدیدا محکوم می‌کند و خدمت خانواده‌های قربانیان این مصیبت، تسلیت می‌گوید.

رژیم ولایت فقیه که سال‌ها، ملت‌های مسلمان را با شعار مبارزه با اسرائیل مخدر کرده است اینک موشک‌های خود را متوجه ملت مسلمان کورد در کوردستان می‌کند که اینگونه سیاست‌ها تنها در راستای نهادینه کردن هر چه بیشتر تفرقه و حقد در بین مسلمانان و خدمت به دشمنان اسلام می‌باشد که در اصل این اهداف نیز از روز اول از طرف حکومت آخوندی به شیوه‌ای سیستماتیک پیگیری شده است.

جبهه اهل سنت ایران با مبارزه خود در راستای تحقق نظامی عدالت گستر می‌خواهد که به تمام ستم‌های وارده بر شهروندان اهل سنت ایران پایان دهد و در این راستا با تمام احزاب و جریان‌های سیاسی که با جبهه سنت هم نوا و همسو باشند همصدا خواهد بود.

جبهه اهل سنت ایران
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
۲۹ ذوالحجه ۱۴۳۹
٩ آگوست ٢٠١٨
Balatarin

جدیدترین خبرها


١٩-٠٩-١٣٩٧ - ١٠-١٢-٢٠١٨ - ١٠:۴٢ تهران

آزادی موقت یک شهروند اشنویه‌ای با قرار وثیقه سنگین

١٩-٠٩-١٣٩٧ - ١٠-١٢-٢٠١٨ - ١٠:٠٠ تهران

RMMK: قوانین ناقض حقوق بشری در ایران باطل شود

١٨-٠٩-١٣٩٧ - ٠٩-١٢-٢٠١٨ - ٢٢:٣۶ تهران

صدور حکم یکسال حبس تعزیری برای یک فعال کارگری کُرد

١٨-٠٩-١٣٩٧ - ٢٠١٨-١٢-٠٩ - ١۶:۵٧ تهران

دو شهروند کُرد در سنندج بازداشت شدند

١٨-٠٩-١٣٩٧ - ٢٠١٨-١٢-٠٩ - ٠٩:۴٠ تهران

بازداشت قاتل برادران ذبیحی در بانه

١٧-٠٩-١٣٩٧ - ٢٠١٨-١٢-٠٨ - ٠٩:۴٧ تهران

مرگ مشکوک یک فیلمساز کُرد و برادرش در بانه

١۶-٠٩-١٣٩٧ - ٢٠١٨-١٢-٠٧ - ١٣:۴٢ تهران

یلدا عباسی هنرمند کُرد آزاد شد

١۶-٠٩-١٣٩٧ - ٢٠١٨-١٢-٠٧ - ١١:١٨ تهران

خودکشی یک زن کُرد در سقز