كوردی‌فارسی‌EnglishKurdî
جیش‌العدل از درگیری با نیروهای نظامی حکومت ایران در بلوچستان خبر داد
٢٨-٠١-١٣٩٧ - ١٧-٠۴-٢٠١٨ - ١٨:۴٠ تهرانچاپكردنی ئه‌م بابه‌ته‌ژماره‌ی بینینی بابه‌ت٩٣٠ اندازە فونت: اندازە فونت بزرگتر کن‌اندازە فونت کوچکتر کن‌‌

جیش‌العدل از درگیری با نیروهای نظامی حکومت ایران در بلوچستان خبر دادآژانس کُردپا: سازمان جیش‌العدل با انتشار بیانیه‌ای، مسئولیت کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای نظامی حکومت ایران را در بلوچستان به عهده گرفت.

در بیانیه جیش‌العدل آمده است: سازمان جیش‌العدل به اطلاع عموم مردم میرساند فرزندان دلاورشان در گردان شهید مولوی نعمت الله توحید نیمه‌های شب گذشته دوشنبه ۲۷ فروردین در منطقه میرجاوه ناحیه بین وش آپ و تالاپ در پی هجوم به یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد ضمن به هلاکت رساندن هشت تن از این نیروهای جنایتکار موفق به فتح کامل آن شده‌اند.

نسخه‌ای از این بیانیه که از سوی سازمان جیش‌العدل منتشر شده، عینا درپی می‌آید:

فتح یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد و کشته شدن نیروهای موجود در آن و انهدام یک دستگاه خودرو به همراه سرنشینان آن طی هجوم فداییان عدل.

سازمان جیش العدل به اطلاع عموم مردم میرساند فرزندان دلاورشان در گردان شهید مولوی نعمت الله توحید نیمه‌های شب گذشته دوشنبه ۲۷ فروردین در منطقه میرجاوه ناحیه بین وش آپ و تالاپ در پی هجوم به یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد ضمن به هلاکت رساندن هشت تن از این نیروهای جنایتکار موفق به فتح کامل آن شده‌اند.

فداییان عدل پس از ترصد طولانی این پایگاه دیشب ۲۷ فروردین در حمله‌ای متحورانه با غافلگیر کردن دشمن، موفق به هلاکت رساندن هفت تن از هشت نیروی موجود در پایگاه شده و پس از آن با بکار گذاشتن مواد منفجره در زیر طبقه فوقانی پایگاه آخرین نیروی دشمن که اقدام به مقاومت می‌کرد را نیز به هلاکت رساندند.

علاوه بر این در پی انفجار یک مین کارگذاری شده توسط سربازان عدالت و برابری در مسیر نیروهای کمکی دشمن ضمن انهدام یک خودرو تمام سرنشینان آن کشته و زخمی شده‌اند. قرارگاه منطقه‌ای موسوم به قدس گروه تروریستی سپاه پاسداران در واکنش به انجام این عملیات با صدور بیانیه‌ای بدون اشاره به آمار زخمی‌ها به هلاکت دو تن از سرنشینان این خودرو اذعان کرده است اما با توجه به زیاد بودن سرنشینان خودرو مذکور و همچنین شدت انفجار احتمال کشته‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی می‌باشد که دشمن اعلام کرده است.

قابل ذکر است در این عملیات یکی از فداییان عدل بصورت سطحی زخمی شده است.

"فداییان عدل" شاخه‌ای از نیروهای زبده عملیاتی سازمان جیش‌العدل می‌باشد که با انجام عملیات‌های خطر آفرین بیشترین ضربه را به دشمنان عدالت و برابری ایران وارد می‌کند.

سازمان جیش‌العدل مجددا به مزدوران ریالی و فکری رژیم جنایتکار ولایت فقیه در تمام ارگان‌های نظامی و امنیتی هشدار می‌دهد خود را از صف دشمنان ملت ایران -رژیم ولایت فقیه- جدا نمایند در غیر اینصورت تبعات احتمالی مزدوریشان به گردن خود آنها خواهد بود.

علاوه بر این سازمان جیش‌العدل به این نیروهای جنایتکار هشدار می‌دهد از شلیک و مین‌گذاری بر علیه باربران و غیر نظامیان بی‌دفاع بلوچ در هر نقطه‌ای از بلوچستان عزیز دست بردارند، در غیر اینصورت هیچ یک از اعمال آنها در قتل عام شهروندان بلوچ از سوی سازمان جیش‌العدل بی‌پاسخ نخواهد ماند.

سازمان جیش‌العدل
۲۸ فروردین ۱۳۹۷
Balatarin

جدیدترین خبرها


٠١-٠۵-١٣٩٨ - ٢٢-٠٧-٢٠١٩ - ١٧:١٠ تهران

بازداشت یک دختر ٢٠ ساله در پیرانشهر

٠١-٠۵-١٣٩٨ - ٢٢-٠٧-٢٠١٩ - ١٣:٣۶ تهران

بازداشت یک شهروند کُرد در بوکان

٠١-٠۵-١٣٩٨ - ٢٢-٠٧-٢٠١٩ - ١٢:۵٧ تهران

خودسوزی یک جوان ٢٤ ساله در قطور خوی

٠١-٠۵-١٣٩٨ - ٢٢-٠٧-٢٠١٩ - ١١:٢٩ تهران

برخورد ناشایست رئیس شهرداری بانه با کارگران

٠١-٠۵-١٣٩٨ - ٢٢-٠٧-٢٠١٩ - ١١:٠٢ تهران

بازداشت رئیس آموزش و پرورش شهرستان روانسر

٣٠-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-٢١ - ١٧:١٠ تهران

وثیقه یک شهروند کُرد به مزایده گذاشته شد

٣٠-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-٢١ - ١١:٣٣ تهران

حفاری یکی از آثار باستانی اشنویه توسط سپاه پاسداران

٢٩-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-٢٠ - ١٣:٠٩ تهران

نظامیان حکومتی کولبران را در چالدران به رگبار بستند

٢٩-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-٢٠ - ١٢:٠١ تهران

از جلال ملکشاه تقدیر شد

٢٨-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-١٩ - ١١:۴١ تهران

انتقال یک شهروند کُرد به اطلاعات ارومیه

٢٨-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-١٩ - ١١:١٩ تهران

بازداشت یک دانشجوی کُرد دانشگاه پیام‌نور مهاباد

٢٧-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-١٨ - ١٢:۵۵ تهران

صدور حکم یکسال حبس برای مختار زارعی

٢٧-٠۴-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠٧-١٨ - ١١:٢٠ تهران

یک جوان کُرد به زندان مرکزی ارومیه انتقال یافت