كوردی‌فارسی‌EnglishKurdî
جیش‌العدل از درگیری با نیروهای نظامی حکومت ایران در بلوچستان خبر داد
٢٨-٠١-١٣٩٧ - ١٧-٠۴-٢٠١٨ - ١٨:۴٠ تهرانچاپكردنی ئه‌م بابه‌ته‌ژماره‌ی بینینی بابه‌ت٨۵٧ اندازە فونت: اندازە فونت بزرگتر کن‌اندازە فونت کوچکتر کن‌‌

جیش‌العدل از درگیری با نیروهای نظامی حکومت ایران در بلوچستان خبر دادآژانس کُردپا: سازمان جیش‌العدل با انتشار بیانیه‌ای، مسئولیت کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای نظامی حکومت ایران را در بلوچستان به عهده گرفت.

در بیانیه جیش‌العدل آمده است: سازمان جیش‌العدل به اطلاع عموم مردم میرساند فرزندان دلاورشان در گردان شهید مولوی نعمت الله توحید نیمه‌های شب گذشته دوشنبه ۲۷ فروردین در منطقه میرجاوه ناحیه بین وش آپ و تالاپ در پی هجوم به یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد ضمن به هلاکت رساندن هشت تن از این نیروهای جنایتکار موفق به فتح کامل آن شده‌اند.

نسخه‌ای از این بیانیه که از سوی سازمان جیش‌العدل منتشر شده، عینا درپی می‌آید:

فتح یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد و کشته شدن نیروهای موجود در آن و انهدام یک دستگاه خودرو به همراه سرنشینان آن طی هجوم فداییان عدل.

سازمان جیش العدل به اطلاع عموم مردم میرساند فرزندان دلاورشان در گردان شهید مولوی نعمت الله توحید نیمه‌های شب گذشته دوشنبه ۲۷ فروردین در منطقه میرجاوه ناحیه بین وش آپ و تالاپ در پی هجوم به یک پایگاه مراقبتی نیروهای متخاصم مرصاد ضمن به هلاکت رساندن هشت تن از این نیروهای جنایتکار موفق به فتح کامل آن شده‌اند.

فداییان عدل پس از ترصد طولانی این پایگاه دیشب ۲۷ فروردین در حمله‌ای متحورانه با غافلگیر کردن دشمن، موفق به هلاکت رساندن هفت تن از هشت نیروی موجود در پایگاه شده و پس از آن با بکار گذاشتن مواد منفجره در زیر طبقه فوقانی پایگاه آخرین نیروی دشمن که اقدام به مقاومت می‌کرد را نیز به هلاکت رساندند.

علاوه بر این در پی انفجار یک مین کارگذاری شده توسط سربازان عدالت و برابری در مسیر نیروهای کمکی دشمن ضمن انهدام یک خودرو تمام سرنشینان آن کشته و زخمی شده‌اند. قرارگاه منطقه‌ای موسوم به قدس گروه تروریستی سپاه پاسداران در واکنش به انجام این عملیات با صدور بیانیه‌ای بدون اشاره به آمار زخمی‌ها به هلاکت دو تن از سرنشینان این خودرو اذعان کرده است اما با توجه به زیاد بودن سرنشینان خودرو مذکور و همچنین شدت انفجار احتمال کشته‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی می‌باشد که دشمن اعلام کرده است.

قابل ذکر است در این عملیات یکی از فداییان عدل بصورت سطحی زخمی شده است.

"فداییان عدل" شاخه‌ای از نیروهای زبده عملیاتی سازمان جیش‌العدل می‌باشد که با انجام عملیات‌های خطر آفرین بیشترین ضربه را به دشمنان عدالت و برابری ایران وارد می‌کند.

سازمان جیش‌العدل مجددا به مزدوران ریالی و فکری رژیم جنایتکار ولایت فقیه در تمام ارگان‌های نظامی و امنیتی هشدار می‌دهد خود را از صف دشمنان ملت ایران -رژیم ولایت فقیه- جدا نمایند در غیر اینصورت تبعات احتمالی مزدوریشان به گردن خود آنها خواهد بود.

علاوه بر این سازمان جیش‌العدل به این نیروهای جنایتکار هشدار می‌دهد از شلیک و مین‌گذاری بر علیه باربران و غیر نظامیان بی‌دفاع بلوچ در هر نقطه‌ای از بلوچستان عزیز دست بردارند، در غیر اینصورت هیچ یک از اعمال آنها در قتل عام شهروندان بلوچ از سوی سازمان جیش‌العدل بی‌پاسخ نخواهد ماند.

سازمان جیش‌العدل
۲۸ فروردین ۱۳۹۷
Balatarin

جدیدترین خبرها


٠٢-٠٣-١٣٩٨ - ٢٠-٠۵-٢٠١٩ - ١۶:۴۵ تهران

آزادی معلم مهابادی با قرار وثیقه

٠٢-٠٣-١٣٩٨ - ٢٠-٠۵-٢٠١٩ - ١١:٢٣ تهران

اعتراض به حجاب اجباری در سنندج

٠١-٠٣-١٣٩٨ - ١٩-٠۵-٢٠١٩ - ١٨:١٠ تهران

زخمی شدن دو کولبر کُرد در پیرانشهر

٠١-٠٣-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٩ - ١١:٣٢ تهران

اطلاعات یک شهروند مریوانی را بازداشت کرد

٠١-٠٣-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٩ - ١١:٠۴ تهران

احضار یکی از معترضان به قتل زنان در مریوان به اطلاعات

٢٨-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٨ - ٢٢:٣٣ تهران

بازداشت یک دانشجوی کُرد در مریوان

٢٧-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٧ - ١١:۴۴ تهران

سپاه پاسداران محیط زیست کردستان را به آتش می‌کشاند

٢٧-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٧ - ١١:١۵ تهران

ضبط بیش از ١٠ ماشین کاسبکاران در پیرانشهر

٢٧-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١٧ - ١٠:۵۶ تهران

خودکشی یک زن در کرماشان

٢۵-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١۵ - ١٧:٠٣ تهران

احضار یک فعال صنفی معلمان به اطلاعات کرماشان

٢۵-٠٢-١٣٩٨ - ٢٠١٩-٠۵-١۵ - ١٢:٢۴ تهران

بانک اطلاعاتی ناقضان حقوق بشر در کردستان