كوردی‌فارسی‌EnglishKurdî
جنایت‌های اکبر هاشمی‌رفسنجانی
٠۴-٠٣-١٣٩٢ - ٢۵-٠۵-٢٠١٣ - ٢٢:٠٩ تهرانچاپكردنی ئه‌م بابه‌ته‌ژماره‌ی بینینی بابه‌ت٨١٢٩ اندازە فونت: اندازە فونت بزرگتر کن‌اندازە فونت کوچکتر کن‌‌

جنایت‌های اکبر هاشمی‌رفسنجانیفؤاد محمدی

اکبر از اهالی رفسنجان است. افزون بر سی سال است که میانسالان و کهنسالان و پسته‌خورهای داخل و خارج به ویژه بخشی از به اصطلاح اپوزیسیون یا همان یار تودلی‌های جمهوری اسلامی را مدام فریب می‌دهد. او اصلی‌ترین قاتلِ تمامِ عمرِ حکومت اسلامی است. حال چرا به اصطلاح اپوزسیون‌ها با این که رفسنجانی در کاندیداتوریی اخیر ریاست جمهوری رد صلاحیت شده است بی‌آرام و قرار شده‌اند. شبکه‌های بی‌بی‌سی، صدای امریکا و تمام شبکه‌های اپوزسیون فارسی و... از این ناراحت‌اند که اگر هاشمی رفسنجانی می‌بود انقلابی تازه به پا می‌کرد. !!!؟

نامبرده بیشتر از 30 سال است که به ایران خیانت می‌کند.
مگر از جنایت‌های رفسنجانی هیچ اطلاعی ندارند!
گویا حتما او می‌خواهد انقلابی تازه به پا کند...
پس قدرت و شعور اپوزسیون در کجای کار است!
این‌ها همه و همه نشان از یک سطح بودن دید فکر سلطنتی‌ها با رژیم آخوندیست، اما با کمی تفاوت!!! ولی در کل هر دو شوونیست و پایبند به خاک ایران زمین، دیکتاتور، دیکتاتور و دیکتاتور. چون خود اینانند که فاصله‌‌ی طبقاتی را دو چندان کرده‌اند.

ملت ایران در هر سطحی که باشد باید به میل فارسی زبان‌ها بچرخند. از کُردها گرفته تا آذری‌ها، بلوچ‌ها، عرب‌ها و ...چون ظاهراً آنانند که تعین سرنوشت، بر ملت‌های جدای ایران را روا می‌دانند.
یکی از سران جمهوری اسلامی که بیشتر از سه دهه خود را صاحب ملت می‌داند شخص هاشمی رفسنجانی است.
سیاست‌ها و شخصیت هاشمی رفسنجانی در سه دهه‌ی پیاپی.

وصیت روح‌الله خمینی
"اگر رفسنجانی و خامنه‌اى با هم باشند، اين رژيم باقى و پايدار می‌ماند"
رفسنجانی وعده‌ی گل می‌دهد اما همگی بدانند که او باغبان جهنم است. چون بیش از سه دهه وصل به قدرت بوده است و سر سپرده‌ی آن. هاشمی رفسنجانی از قدرت رانده شده‌ای است که نماینده‌ی قدرت مغلوب است. وی دست کم برای دو دهه نماینده‌ی بلامنازع نظامی بوده که سر بریده و تن دریده. او از کسانی است که بیست سال در اریکه‌ی قدرت و جنایت قرار داشته؛ وی افزون از سه دهه از وجود نامبارک حکومت اسلامی از اصلی‌ترین چهره‌های حکومت بوده, به ویژه در دهه‌ی اول انقلاب و تا زمان مرگ خمینی از وی می‌توان به عنوان مهمترین کارپرداز نظام اسلامی پس از ولی فقیه نام برد.

نگاهی گذار به کارنامه‌ی هشت ساله‌ی ریاست جمهوری‌اش نشان از نقش وی دارد. هاشمی در تابستان سال " 68 ه- ش" به مقام ریاست جمهوری منصوب شد.

از اولین گام‌های هاشمی می‌توان به ترور شخص عبد الرحمان قاسملو و یارانش در اتریش اشاره کرد. عبدالرحمان قاسملو از رهبران مبارز کُرد بود.
تابستان سال 1369 ترور دکتر کاظم رجوی در ژنو رخ داد که این اتفاقات همه برنامه‌ریزی شده از جانب شخص هاشمی رفسنجانی می‌باشد که اسناد این ترورهای زنجیره‌ای در اکثر سایت‌های اپوزسیون به انظار عموم قرار گذاشته شده است.
در سال 70 13، در یکی از روزهای بهاری عبدالرحمان برومند در مقابل آسانسور منزلش در پاریس ترور می‌شود.

در تابستان 1370، ترور شاپور بختیار در پاریس رخ می‌دهد.
در تابستان 1371، مثله کردن و سلاخی فریدون فرحزاد در بن آلمان.
در تابستان 1371، ترور دکتر صادق شرفکندی و یارانش در رستوران میکونوس آلمان...
در زمستان 1371، ترور محمد حسین نقدی ایتالیا.

بجز این ترورها می‌توان به ترورهای داخل کشور اشاره‌ای داشت که مهمترین آن‌ها در دوره‌ی قدرت وی عبارتند از:
پاییز 1368، سلاخی کردن دکتر کاظم سامی.
پاییز 1373، قتل سعیدی سیرجانی با تزریق شیاف پتاسیم.
پاییز 1374، کشتن احمد میرعلایی با آمپول پتاسیم.
پاییز 1375، کشتن دکتر غفار حسینی با آمپول پتاسیم.
زمستان 1375، کشتن دکتر احمد تفضلی و ...

شمارش لیست جنایت‌های هاشمی رفسنجانی به حدی بالاست که اشاره به همه‌ی آنها موجب کسالت است؛ ولی در میان این همه جنایت به یکی از جنایت‌های اکبر هاشمی رفسنجانی می‌پردازیم.

انفجار آرژانتین: یکی از انفجارهای تروریستی رفسنجانی می‌باشد
انفجار تروريستی مركز همیاری یهودیان بوینس آیرس که در سال 1994، رخ داد.
در این انفجار 85، نفر کشته و 300، تن دیگر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دستگاه قضایی آرژانتین حکم جلب بین‌المللی "علی اکبر هاشمی بهرمانی" و چند تن دیگر از مقامات جمهوری اسلامی را به اتهام دست داشتن در انفجار تروریستی کانون همیاری یهودیان بوینس آیرس صادر کرده است؛ در حکم جلب بین المللی، اتهام این افراد " جنایت علیه بشریت " اعلام شده است.

خبرگزاری فرانسه گفت که حکم جلب بین‌المللی برای رفسنجانی و سایر مقامات جمهوری اسلامی و همچنین یکی از مسئولان امنیتی حزب الله لبنان "عماد مغنیه" که به دست داشتن در عملیات تروریستی بوینس آیرس متهم هستند، صادر شده است.

در آن زمان که این عملیات تروریستی از طرف ایران و گروه تروریستی حزب الله لبنان برنامه‌ریزی شد، از اعضای شرکت‌کننده ایرانی می‌توان به شخص هاشمی رفسنجانی، سفیر وقت جمهوری اسلامی در آرژانتین و علی فلاحیان وزیر اطلاعات اشاره کرد، از اسامی دیگری که در عملیالت ترورستی دست داشتند ، وزیر امور خارجه وقت "علی اکبر ولایتی" و "محسن رضایی"، فرمانده وقت سپاه پاسداران بود.

این مکان که مورد هدف تروریستی هاشمی رفسنجانی و اعزای نفوذی حکومت اسلامی و حزب الله لبنان قرار گرفت ساختمانی هفت طبقه بود که در زور هیجدهم ژانویه 1994، به وقوع پیوست و شیوه‌ی حمله از طریق این تروریست‌ها کامیونی حامل بمب بود. به جز 85، جسد حدود 200، نفردر این عملیات تروریستی مجروح شدند. این عملیات‌های تروریستی پی‌در‌پی برنامه‌ریزی شده به اجرا در می‌آمد و دو سال پیش از آن سوء قصدی علیه سفارت اسرائیل شده بود که در آن عملیات 29، قربانی به همراه داشت که تاکنون ماجرای آن روشن نشده است.

در آن زمان رئیس جمهور آرژانتین که از ریشه و تبار سوری بود جمهوری اسلامی با دادن رشوه و پول‌های کلان، به شخص "کارلوس منم " بر این تحقیقات سر پوش گذاشت.

با توجه به کارنامه‌ی کاری هاشمی رفسنجانی در میان سران حکومتی جمهوری اسلامی بیشترین جنایات با دستور مستقیم و غیر مستقیم شخص وی در طول تاریخ سی ساله‌ی این حکومت صورت گرفته که جنایت داخلی و خارجی آن بر هیچ کس پوشیده نیست و اسناد بین‌المللی حاکی از این مطلب است.

فاحشترین جنایت داخلی، مشهور به قتل‌های زنجیره‌ای است که اسناد آن توسط اکبر گنجی در کتابش موجود است.نا گفته نماند دیگر سران جمهوری اسلامی در کشتار ملت ایران چه در داخل و چه در خارج هر کدام به نوبه‌ی خود سهم خود را ادا کرده که یکی از این نمونه‌ها "صادق خلخالی" به عنوان حاکم شرع با دستور مستقیم خمینی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی می‌باشد که قتل‌های دسته‌جمعی و کشتار بی‌رحمانه‌ی اوایل انقلاب به دست این جنایتکار صورت می‌گرفت.

نوچه‌های دیگری هم که می‌توان در این راستا نام برد شخص " محمود احمدی نژاد"، "اسفندیار رحیم مشایی" و دیگر افراد دخیل در قدرت می‌باشند با این اوصاف از ذکر نام تمامی کسانی که جنایات متعددی را مرتکب شده‌اند عاجز می‌باشم از آن جهت که بیم آن می‌رود که اسامی به صورت کامل نیاد و در حق تعدادی از این جنایتکاران اجحافی صورت بگیرد.

آنچه شایان ذکر است ماشین آدم‌کشی و تروریستی جمهوری اسلامی فقط برای مخالفان جمهوری اسلامی طراحی نشده و فقط غیر خودی‌ها را هدف قرار نمی‌دهد. و همچنان که شاهدیم بسیاری از خودی‌ها را هدف کشتار و ترور خود قرار داده که بارزترین آن ترور شخصیت جنایتکاری همچون هاشمی رفسنجانی است که بعد از 30، سال خدمت صادقانه به این ماشین آدم‌کشی، خود نیز به همراه فرزندانش گرفتار این سیستم بی‌رحم شده همچنان که فرزندانش نیز از این کینه و نفرت به دور نمانده و همچون پدرشان گرفتار انتقام و خشم سیستم شدند. و در انتخابات اخیر به تمامی، شخصیت شخص وی نیز ترور شد.
Balatarin

جدیدترین خبرها


٠٨-٠٣-١٣٩۶ - ٢٩-٠۵-٢٠١٧ - ١٨:۵٧ تهران

جنگل‌های منطقه "سرو آباد" دچار حریق شدند

٠٨-٠٣-١٣٩۶ - ٢٩-٠۵-٢٠١٧ - ١١:۴۴ تهران

انفجار مین در ایلام موج گرفتگی یک شهروند را موجب شد

٠٧-٠٣-١٣٩۶ - ٢٨-٠۵-٢٠١٧ - ١٩:٠۵ تهران

شهروندی "نقدەای" در شهر زنجان اعدام شد

٠٧-٠٣-١٣٩۶ - ٢٨-٠۵-٢٠١٧ - ١٢:٢۵ تهران

کارگر کُرد در تهران به زندگی خود پایان داد

٠۶-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢٧ - ١٢:۴۵ تهران

گرانی، سوغات رمضانی دولت به مردم

٠۵-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢۶ - ١٣:١٣ تهران

اعدام یک شهروند در زندان دیزل‌آباد کرمانشاه

٠۵-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢۶ - ١٣:١٠ تهران

کشته و زخمی شدن چهار کولبر کُرد در مرز "تته" اورامان

٠۴-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢۵ - ١٢:۵۴ تهران

آتش گرفتن جنگل‌های زاگرس آغاز شد

٠٣-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢۴ - ١٨:٢٣ تهران

خودکشی کارگر تکابی در سقز

٠٢-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢٣ - ١٨:٠٠ تهران

مشکلات خانوادگی عامل خودکشی زن جوان سقزی

٠٢-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢٣ - ١١:٣٧ تهران

انفجار مین موجب نقص عضو یک شهروند پیرانشهری شد

٠١-٠٣-١٣٩۶ - ٢٠١٧-٠۵-٢٢ - ١٣:١٨ تهران

حادثه کاری، بار دیگر قربانی گرفت